Podpořte nás

Pomocí této stránky Vám chceme umožnit nás podpořit nákupem, dárcovstvím i zprostředkováním služeb. Pro Vaše pohodlí a bezpečné transakce se nám podařilo získat díky nadaci VIA tuto , která splňuje veškeré bezpečnostní standardy. Peníze, které zašlete touto platební bránou na našich stránkách přijdou naší organizaci na účet a budou použity rozvoj našeho občanského sdružení a jeho projektů.

Za každý dar Vám předem velmi děkujeme.

 

 

Ekocentrum Podhoubí přijímá i věcné dary, překáží Vám doma hračky z kterých již Vaše ratolesti odrostly? Darujte je třeba do naší Ekoškolky a pomozte našemu rozvoji. Provoz ekocentra můžete podpořit například i darováním kancelářských potřeb, papíru, tonerů apod. Pokud byste nás chtěli podpořit svou vlastní prací, uvítáme výpomoc např. s: úklidem zahrady, sezónním úklidem Ekocentra, lektorovaním akcí pro veřejnost atp. V případě Vašeho zájmu se nám můžete ozvat na hana.jirku@podhoubi.cz.


Partnerské organizace:

Své partnerské organizace pro Vás pečlivě vybíráme, vždy se jedná jen o zkušené, kvalitní a důvěryhodné internetové obchody, které nám za Váš nákup z našich stránek vyplatí marži. Proto chcete-li nás podpořit a přitom nic na víc neplatit, můžete nakoupit pomocí této stránky od našich partnerů i šířit se o této možnosti podpory Vaší oblíbené neziskové organizace dál.

 

E-shop Krmení.cz

U partnerské organizace provozující specializovaný internetový obchod Krmeni.cz můžete vybírat z pestrého sortimentu krmiv, steliv, hraček, pelíšků i potravinových doplňků pro Vaše domácí mazlíčky. Za tento obchod sami ručíme, jsme jejich spokojenými zákazníky již déle než tři roky. Vždy rychlí, ochotní, milí, dovoz zboží zdarma u objednávky nad 800,- Kč... 

 

 

Sovička Rozárka = sovička do každé rodiny

 Sovička Rozárka je vhodným maskotem, dárkem a i kamarádem pro Vaše děti. Vyrobena z čistě přírodních materiálů: bavlna, vlněný filc a vlněná střiž z ní dělají ideálního mazlíčka do dětských postýlek. Na výběr je více barevných kombinací, můžeme Vám nechat ušít i sovičku přesně dle Vašich představ. Sovička vznikla jako společný projekt Ekocentra Podhoubí a chráněné dílna sdružení BONA o.p.s., které zaměstnává lidi s psychickými potížemi.

Koupí Sovičky Rozárky tak podpoříte nejen chod a rozvoja Ekocentra Podhoubí, ale i sdružení BONA o.p.s., kde se sovičky rodí. Sovičky můžete zakoupit přímo od nás, objednávejte na hana.jirku@podhoubi.cz, zakoupenou sovičku si můžete bezplatně vyzvednout v našem ekocentru, nebo Vám ji zašleme dobírkou navýšenou o cenu zásilky u České pošty.